سبک معاصر

شخصی ترین سبک در دکوراسیون داخلی

این نوع دکوراسیون شامل عناصر و ویژگی های تعدادی از سبک های دیگر مانند سبک سنتی، آرت دکو و مدرن نیز می باشد که این عامل سبک معاصر را منحصر به فرد کرده است. ناگفته نماند که دیگر ویژگی برجسته این سبک، به روز بودن آن است، به این معنی که ممکن است ویژگی ها و عناصر این دکوراسیون در چند سال آینده مورد تغییر قرار گیرند. در آخر نیز به طور کلی می توان گفت سبک دکوراسیون معاصر در حال حاضر، به استفاده از خطوط منحنی و مستقیم در کنار رنگ های خنثی در دیزاین خانه شناخته می شود تا فضایی راحت و ساده در فضای داخلی به وجود آورد.
سبک دکوراسیون معاصر از سبک های پرطرفدار دکوراسیون داخلی محسوب می شود که با استفاده گسترده از رنگ های خنثی و اشکال هندسی ساده، جلوه ای منحصر به فرد و زیبا به خانه می دهد.

سبک دکوراسیون معاصر

سبک دکوراسیون معاصر چیست؟
همان طور که خودتان بهتر می دانید، کلمه معاصر از نظر لغوی به آن چه که به زمان حال وجود دارد و یا اتفاق افتاده است، اشاره دارد. بنابراین با این تعریف، در سبک دکوراسیون معاصر نیز از وسایل و عناصری که در زمان حال وجود دارد، برای دیزاین منازل استفاده می شود. همچنین بد نیست بدانید این نوع دکوراسیون شامل عناصر و ویژگی های تعدادی از سبک های دیگر مانند سبک سنتی، آرت دکو و مدرن نیز می باشد که این عامل سبک معاصر را منحصر به فرد کرده است. ناگفته نماند که دیگر ویژگی برجسته این سبک، به روز بودن آن است، به این معنی که ممکن است ویژگی ها و عناصر این دکوراسیون در چند سال آینده مورد تغییر قرار گیرند. در آخر نیز به طور کلی می توان گفت سبک دکوراسیون معاصر در حال حاضر، به استفاده از خطوط منحنی و مستقیم در کنار رنگ های خنثی در دیزاین خانه شناخته می شود تا فضایی راحت و ساده در فضای داخلی به وجود آورد.

سبک دکوراسیون معاصر

جالب است بدانید که بسیاری از افراد سبک دکوراسیون معاصر و سبک دکوراسیون مدرن را مانند هم می دانند و تفاوتی در آن ها نمی بینند، بنابراین به صورت کوتاه این دو سبک را با یکدیگر مقایسه می کنیم.

تفاوت سبک دکوراسیون معاصر و سبک مدرن چیست؟
استفاده از سبک مدرن در دکوراسیون داخلی به اوایل قرن 19 میلادی باز می گردد، اما ریشه به کارگیری سبک معاصر در دیزاین و دکوراسیون منازل مربوط دهه 1970 میلادی است. همچنین در سبک مدرن از مصالح طبیعی، رنگ های خنثی و خطوط مستقیم و صاف در فضای داخلی خانه بسیار استفاده می شود. در صورتی که در دکوراسیون معاصر، در کنار خطوط مستقیم، خطوط منحنی نیز کاربرد دارد. همچنین این سبک در کنار رنگ های خنثی از تعداد محدودی رنگ جسورانه استفاده می کند که آن را از دکوراسیون مدرن متمایز می کند و همان طور که قبلا اشاره کردیم، ممکن است با تولید مصالح و وسایل جدید ویژگی های سبک معاصر در آینده تغییر کند.

عناصر سبک معاصر
دکوراسیون سبک معاصر
اموزش دکوراسیون داخلی
دکوراسیون سبک معاصر
معماری معاصر
آموزش دکوراسیون معاصر
اموزش دکوراسیون سبک معاصر
آموزش دکوراسیون معاصر
معماری معاصر
آموزش سبک معاصر
اموزش معماری معاصر
آموزش سبک معاصر
اموزش معماری معاصر
آموزش سبک معاصر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 دیدگاه‌ برای “سبک معاصر”